KONST / Litografier / Färglitografi 8849341
nr 884 9341
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), 39/250, signerad. 'Cyklist på Slussen', motivet: 45x54
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 31 mars 2014
kl 20:07:10
1.200 kr
1.100 kr
1.300 kr